Pokračujem

Domov Fórum Som hráč a hľadám pomoc Pokračujem

Táto téma obsahuje 5 odpovede, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Secret Pred 5 rokmi, 7 mesiacmi.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevkov
  • #4123

    PeterPu
    Účastník (Participant)

    Včera dnes 8 a 9 den bez tipovania, včera nedorozumenie doma nie kvoli gemblu ale aj tak mrzí. Na chuti mi to však neuberá, robím to pre seba

    #4125

    PeterPu
    Účastník (Participant)

    Dnes malé jubileum 10 dni bez hazardu. Konečne aj pekný sen o dovolenke, hed sa človek cíti lepšie

    #4126

    PeterPu
    Účastník (Participant)

    Ahojte ak to niekto číta dnes 11 den bez hazardu cítim trochu baženie po hre ae zvoll som strategiu nerobit nič a tak úspešne zvládnuté

    #4127

    PeterPu
    Účastník (Participant)

    Tak včera dnes 12 a 13 den bez hazardu a som viac ako rád. Craving sa hlásil vcelku silno ale chut odohnaná a cítim sa hrdo že som odolal

    #4134

    PeterPu
    Účastník (Participant)

    tak dnes už 16 den bez hazardu ani som nemal čas napísat včera celý den na výlete i s rodinou, som rád že využívam čas i peniaze rozumnejšie ako doteraz

    #4160

    Secret
    Účastník (Participant)

    Ahoj, moje meno je Patrik mam 21 a s hazardom komplexne mam problem uz nieco okolo 3rokov. S malými prestávkami ale od kedy zarábam dokážem prehrať veľké sumy. Na to kolko mam rokov som mohol mat našetrené veľmi pekne peniaze, veľmi pekne. Po dnešnej prestavkovanej 3dnovke a vyplutych 1800eurach ktoré ani niesu moje som sa rozhodol znova to skusit. Mam dlh asi 4000. Kazdy den som nervózny a cítim sa ako autista aj ked moje vlastne ja je veľmi pozitívne a spoločensky naladené. Hazard zo mna robi len kus masa bez duše. V apríli som sa z SK presťahoval do zahraničia aby som zmenil prostredie. Našťastie tu niesu automaty čiže je to o nieco lepsie. Požiadal som o zablokovanie môjho účtu na nike- na všetkých ostatných uz mam z mojich predošlých pokusov. Neviem co idem robit pretože potrebujem vziať 1500eur do týždňa na nájom a dlžoby…. bude veľmi tazke prežiť tieto dni… rad moj príbeh a moje strasti budem zdieľať s tebou

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )

Na odpovedanie na túto tému musíte byť prihlásený.

Načítava sa…