Môj život sa zmenil

Domov Fórum Som hráč a hľadám pomoc Môj život sa zmenil

Táto téma obsahuje 9 odpovede, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Lila36 Pred 11 mesiacmi, 1 týždňom.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevkov
  • #4467

    katinka
    Účastník (Participant)

    Volám sa Katarína a chcem sa vám tiež priznať, že som gamblerka.Je ťažké si to priznať, ale je to tak.Uz to nemôžem v sebe dusiť, a neustále sa klamať ze nemám problém…Neviem ako ďalej, už nevladzem a nechcem takto ďalej žiť..Potešilo by ma keby sa mi niekto ozve,pripadne poradí ako ďalej..🙁

    #4469

    Lila36
    Účastník (Participant)

    Ahoj Katka najdôležizejšie je že si uvedmomuješ,že máš problém…tiež mi dlhšie trvalo na to prísť.Odporúčam ti zveriť sa niekomu blízkemu komu dôveruješ..uľaví sa ti.Ja som sa zverila mame našli sme centrum na liečbu zavislostí a spolu so mnou tam bola…bola to obrovská úľava tam ísť..chodím tam pravidelne…aj do klubu Ag stretla som kopec super ľudí a zistila som,že nie som v tom sama..Žijem čístý život 3 mesiace,stále si uvedomujem že som gamblér a že nie som za vodou,skutočne mi pomohli až v centre,keby si čokoľvek potrebovala kľudne mi napíš rada sa porozprávam 😊 drž sa a bojuj určite máš pre koho

    #4471

    katinka
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za odpoveď. Je to ťažké no povedala som si,určite to zvládnem, musím.Zverila som sa mojej sestre a stoji pri mne,je to veľká podpora pre mňa. Držím si palce a samozrejme aj všetkým čo majú tento istý problém.
    Uz to,že som sa sem prihlásila je pre veľký krok.

    #4472

    Lila36
    Účastník (Participant)

    Super že máš v sestre oporu to jedôležité 😊 no čím skôr vyhľadaj aj odbornú pomoc..pokúšala som sa prestať sama,vydržalo mi to iba mesiac,potom som hrala znova a znova a vo veľkom štýle 😢 uvedomila som si,že sama to nezvládnem.Do centra som išla už s depresiou,úzkosťou a s myšlienkou,že ukončím svoje trápenie a bude pokoj.Pomohli mi

    #4473

    katinka
    Účastník (Participant)

    Samozrejme ze vyhladam aj odbornú pomoc…Pôjdem sa informovať k mojej doktorke, nech mi poradí kam mam ísť…Aj keď sa hambim ako pes🥺

    #4474

    Lila36
    Účastník (Participant)

    Rozumiem ti,hanba je hrozný pocit,zažila som a tak trocha sa hanbim do dnes,keď si na to spomeniem 🫣 všetko bude ok lebo chceš to je podstatné

    #4475

    katinka
    Účastník (Participant)

    Ďakujem, veľmi si vážim tvoje slová. Maju pre mňa cenu zlata .ty už vôbec nehras,nemáš také nutkanie ?

    #4476

    Lila36
    Účastník (Participant)

    Samozrejem,že mám nutkanie bohužiaľ,ale snažím sa na to nemyslieť a keď ani to nezaberá,na chvíľu sa zastavím narátam do 20 a predstavím si,ako som sa cítila keď som hrala a čo všetko som si tým spôsobila…väčšinou mi to zaberie a myšlienka sa vytratí….ale sú aj také dni,že mám pocit,že to neovládnem a vtedy buď zavolám mame,alebo nechám mobil doma a idem von na vzduch..😊

    #4477

    katinka
    Účastník (Participant)

    To chce veľmi pevnú vôľu…ja teda zatiaľ odolavam,snažím sa nato nemyslieť a stále niečo robím, teda okrem toho keď som v práci..dúfam,že mi to vydrží…

    #4478

    Lila36
    Účastník (Participant)

    Naozaj to chce pevnú vôľu,ako každá zavislosť…si myslím,ale ako som už hovorila bez pomoci to nešlo 😊

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )

Na odpovedanie na túto tému musíte byť prihlásený.

Načítava sa…