keď milujete gamblera

Domov Fórum Hráča poznám a chcem mu pomôcť keď milujete gamblera

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Michal Moravek Pred 8 rokmi.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevkov
  • #3681

    Simona
    Účastník (Participant)

    Možno vám to príde naivné a hlúpe ale zaľúbila som sa do gamblera. Vedela som že bol už dva krát na liečení no napriek tomu som ten vzťah skúsila. Prešlo 6 krásnych mesiacov a ja som mala pocit že je všetko v poriadku videla som jeho snahu udržať si to všetko. No z jedného dňa na druhý sa so mnou rozišiel a ja som nechápala čo sa deje. Nechápala som prečo sa to deje. Povedal mi že chce iné ženy. Po rozchode akoby celému môjmu okoliu odľahlo že náš vzťah skončil. Otázky typu čo si od toho vzťahu akože očakávala a podobne ma zasypali zo všetkých strán. No ja sa cítim hrozne pretože ho stále ľúbim aj napriek tomu, že sa mi nedávno priznal, že sa vrátil k hraniu a tráve. Nakoniec som zistila, že sa somnou radšej rozišiel akoby ma do toho všetkého mal zatiahnuť a ja len myslím na to ako mu pomôcť. Nechápte ma zle neviem prečo aj po tom všetkom chcem len jednoducho stáť pri ňom. Každý mi vraví že sa mám naňho vykašľať a nájsť si niekoho dokonalého. Ja len mám pocit že on je ten dokonalý aj keď ho nikto tak nevidí.

    #3700

    Michal Moravek
    Účastník (Participant)

    S gamblerom, ktorý bol už dva krát na liečení je to ťažké. On už vie čo a ako a vy mu ťažko pomôžete. Môžete pri ňom stáť, avšak nepomáhajte mu v riešení situácie. Snažte sa ho len usmerňovať a nie preberať za neho zodpovednosť. Musí pocítiť chybu, ktorú spravil a napraviť ju sám. Až potom uvidíte, či to stojí za to. A ešte jedna rada – neľutujte ho.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)

Na odpovedanie na túto tému musíte byť prihlásený.

Načítava sa…